Шановні клієнти! Ми працюємо! Відправка тільки по Новій Пошті! Стосовно замовлень пишіть у Месенджери.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Про нас

     Шановний покупець! Раді бачити Вас у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий асортимент тютюну, а також тютюнових аксесуарів.

 

     Інтернет магазин «Будинок тютюну» - інтернет магазин тютюнової продукції, що активно розвивається в Україні.

 
     Оскільки, за останні кілька років, відбулося досить суттєве подорожчання сигарет, різниця у вартості між альтернативною тютюновою продукцією та звичайними сигаретами стає для споживача суттєвою. Більше того, вже зараз, купуючи сигаретний тютюн і гільзи до нього, споживач отримує продукцію на порядок перевершуючу якість сигарети за меншу вартість.
Через перераховані вище причини, ринок альтернативної тютюнової продукції зростає і розвивається щороку.
 

«Будинок тютюну» працюємо для вас.

 
     Ми займаємося розвитком альтернативної тютюнової продукції, а саме тютюном, гільзами для набивання тютюну, машинками для набивання гильз тютюном та різними корисними аксесуарами до цієї продукції. Оскільки для нас дуже важливо, щоб Ви, поціновувачі тютюну, отримали справді якісний та гідний продукт, наші експерти їздять по всьому світу, займаючись підбором ексклюзивної продукції. Договори, укладені прямо з виробниками, дозволяють запропонувати Вам якісний продукт за розумну ціну.