Шановні клієнти! Ми працюємо! Відправка тільки по Новій Пошті! Стосовно замовлень пишіть у Месенджери.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Фільтри для самокруток

Самокрутки з фільтром

    Самокрутки – найдавніше заняття, яке повернулося до нас з минулого, і сьогодні набирає несподіваної популярності, надавши своїм шанувальникам великий вибір для створення індивідуальної цигарки.
 
    У нашому магазині можна знайти різний цигарковий папір, тютюни на будь-який смак, а також необхідні для повноцінності картини фільтруючі елементи різної якості та щільності.
 
    Можливо комусь фільтри не потрібні, причини на те у кожної людини різні, деякі люди, спробувавши, покурити самокрутку з фільтром дійшли висновку, що смак недостатньо соковитий, і весь сенс куріння втрачається з установкою елемента, що фільтрує. Але все ж таки більшість дотримується куріння через фільтр, і не з проста - цей маленький атрибут здатний затримати в собі основну масу шкідливих елементів, що виділяються при горінні паперу з тютюном, ці елементи несуть у собі характер твердих матерій у летючому стані, що і є найбільш шкідливим фактором куріння. До переваг куріння через фільтр так само можна віднести можливість швидко втягувати тютюновий дим, і при цьому фільтр зупинить весь тютюн, що летить у рот. Фільтр поглинає температуру горіння, що береже горло і робить процес куріння на порядок м'якшим, ніж без фільтра.
 

Фільтри для самокруток та сигарет на будь-який смак

    Інтернет магазин Будинок тютюну пропонує широкий асортимент фільтрів для будь-яких потреб, вони відрізняються довжиною та діаметром, складом та виробником, кількістю в упаковці та способом застосування, так само цікаві комплекти мундштуків разом із фільтрами завжди в наявності.
 
    Кожна модель фільтра має відмінні риси, наприклад вугільний фільтр є найбільш щільним і здатним затримувати в собі високу кількість смол і летючих елементів, що робить куріння ще безпечнішим, ніж дим, що проходить через фільтр фабричної сигарети. Звичайні фільтри виготовлені з ацетилцелюлози, за якістю схожі з фільтрами фабричних сигарет, але фільтри для самокруток від деяких виробників мають у своєму складі більшу кількість полімерних волокон, що виділяє якісну відмінність на тлі фабричних сигарет. В асортименті також представлені паперові фільтри для нейтралізації попадання тютюну в рот, вони якраз і підійдуть людям, що не визнають ацетилцелюлозні фільтри.
Перелік / Сітка
Фільтри Magnus 100 діаметр 8 мм
Виробник: MagnusДіаметр: 8 ммДовжина: 15 ммФільтруючі елементи Магнус мають стандартний діаметр іден..
24.00₴
Фільтри Magnus slim 120
Виробник: Magnus В одному пакеті із Zip замком 120 шт. Діаметр фільтру 6 мм; Довжина ..
24.00₴
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)