Шановні клієнти! Ми працюємо! Відправка тільки по Новій Пошті! Стосовно замовлень пишіть у Месенджери.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Фільтри Magnus 100 діаметр 8 мм

Фільтри Magnus 100 діаметр 8 мм

Скорочений опис: Виробник: MagnusДіаметр: 8 ммДовжина: 15 ммФільтруючі елементи Магнус мають стандартний діаметр ідентичний фабричним сигаретам, призначені для самостійного складання самокруток або сигаретних гільз і... Детальніше
Виробник: Польща
24.00₴
Надсилання в день замовлення
Оплата при отриманні
Упаковка за наш рахунок

Виробник: Magnus

Діаметр: 8 мм

Довжина: 15 мм

Фільтруючі елементи Магнус мають стандартний діаметр ідентичний фабричним сигаретам, призначені для самостійного складання самокруток або сигаретних гільз із фільтром.

Розроблені з ацетатного волокна з метою запобігання шкідливим речовинам, що виникають у процесі перегорання тютюну та паперу, вони здатні затримати в собі основну кількість небезпечних для здоров'я летючих сполук. Фільтри Magnus знижують температуру диму і запобігають попаданню тютюну в рот, завдяки чому куріння самокруток стає ще комфортнішим.

Якісні продукти компанії Magnus мають репутацію не дорогих, але перевірених атрибутів для куріння, про що свідчить постійний попит на товари виробника та позитивні відгуки покупців.

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити
Мітки: фільтри, magnus, 100