Шановні клієнти! Ми працюємо! Відправка тільки по Новій Пошті! Стосовно замовлень пишіть у Месенджери.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Цигарковий тютюн Вірджинія на вагу

Тютюн «Вірджинія»

До цього дня цей сорт тютюну випереджає за загальними посадками всі інші сорти. Його вирощування становить 2/3 від усього тютюнового виробництва у світі.

Тютюн «Вірджинія» люблять за його легкість, тонкий фруктовий аромат і натуральну насолоду: вміст вуглеводів у ньому досягає 20%, що безсумнівний рекорд для крупнолистого тютюну.

«Вірджинія» є базовим тютюном, що забезпечує стабільне горіння тютюну в сигаретах і трубці та входить до складу всіх мішок у світі, а в класичній American Blend є основою. Але в Канаді мають попит сигарети, що містять Вірджинію в чистому вигляді.

Перелік / Сітка
Тютюн Вірджинія
5
При покупці від 0.5 кг-ціна 500 грн. за 1кг.Міцність: середній ближче до міцного.Нарізка локшина.Іде..
50г
30.00₴
Тютюн Вірджинія рубана локшина
1
При покупці від 0.5 кг-ціна 500 грн. за 1кг.Міцність: середній ближче до міцного.Нарізка: ламана лок..
50г
30.00₴
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)